Укр      En
Цілеспрямована дія реклами   Зовнішня реклама   Дизайн макетів   Широкоформатний друк   Поліграфія   Рекламні конструкції   Мас-медіа   Маркетингові послуги   Рекламні кампанії

Написати нам
Написати нам
     Компанія «Вектор» - порівняно молода команда. Ми працюємо на ринку рекламних послуг шостий рік. Але наші досягнення за цей досить незначний проміжок часу говорять самі за себе.
     Ми починали роботу як рекламна агенція з невеликим спектром послуг. За 6 років плідної праці ми значно розширили свої сфери діяльності, і Ви самі можете у цьому впевнитись. «Вектор» став Вашим помічником не лише у створенні зовнішніх чи внутрішніх рекламних конструкцій чи у друці поліграфії. Ми можемо розробити для Вашої фірми креативну рекламну кампанію, надати маркетингові послуги.
     А віднедавна компанія «Вектор» почала активну діяльність у сфері дизайну інтер’єрів. Ми привезли з Італії запатентовану технологію виготовлення фресок, аналогів якій немає у світі. А інтер’єрний друк від «Вектор» значно розширить Ваші можливості у створенні ексклюзивної, лише Вашій оселі притаманної, атмосфери домашнього тепла та затишку.
     Чому з нами гарно працювати? Тому що ми молоді, амбіційні, активні, любимо і поважаємо наших клієнтів. Ми постійно рухаємось вперед, набираємось досвіду, беремо участь у професійних виставках та семінарах, відвідуємо міжнародні виставки, стежимо за інноваціями і намагаємось активно залучати цікаві і корисні у свою роботу.
     «Вектор» спрямує Вашу рекламу у потрібному напрямку.
     «Вектор» одягне Вашу оселю відповідно до найсучасніших тенденцій у дизайні інтер’єру.


Наші дипломи

Диплом Диплом Диплом Диплом
Сайт створено співробітниками компанії Вектор