Укр      En
Цілеспрямована дія реклами   Зовнішня реклама   Дизайн макетів   Широкоформатний друк   Поліграфія   Рекламні конструкції   Мас-медіа   Маркетингові послуги   Рекламні кампанії

Написати нам
Написати нам
Шафи-купе
     Шафа – купе вважається універсальним дивом дизайну інтер’єру не лише у нашій країні, а й у всьому світі. Вона є невід’ємною частиною практично будь-якого інтер’єру. Звичайно, для, того, щоб шафа-купе була не лише корисною і зручною, а і доповнювала атмосферу, яку Ви створили у власній оселі, її можна перетворити на справжній шедевр мистецтва.
     Компанія «Вектор» завжди готова Вам у цьому допомогти.
     На нашому сайті Ви можете проглянути каталог зображень на різноманітні тематики і обрати те, що чудово гармонує з інтер’єром саме Вашої оселі. Але ми не зупиняємось на цьому. Під кожного клієнта ми готові розробити особливий, ексклюзивний дизайн.
     Ми дбаємо не лише про красу Вашої оселі, а і про Ваше здоров’я, тому друк зображень здійснюється біочорнилами, що є нетоксичними та безпечними для внутрішнього оздоблення помешкань.
     Все, що Вам потрібно зробити – це обрати, або створити за нашою допомогою, зображення, далі ми все зробимо самі. Ми роздрукуємо та змонтуємо зображення безпосередньо на дверях шафи (можливий виїзд наших спеціалістів на виробництво, де виготовляється Ваша шафа).
     Для нас важливо допомогти Вашим мріям та ідеям стати реальністю!
Сайт створено співробітниками компанії Вектор