Укр      En
Цілеспрямована дія реклами   Зовнішня реклама   Дизайн макетів   Широкоформатний друк   Поліграфія   Рекламні конструкції   Мас-медіа   Маркетингові послуги   Рекламні кампанії

Написати нам
Написати нам
     Техніка виконання фресок дійшла до нас з глибини століть. Фресками заможні люди прикрашали найвеличніші і дорогі їм будівлі. І тому двічі приємно, що сьогодні фрески віднайшли друге дихання у зовнішньому дизайні та дизайні інтер’єру і доступні практично кожному, на відміну від своїх попередниць.
     Настінний живопис нашого часу набув абсолютно особливого статусу і є популярним засобом оформлення інтер’єрів та створення просторових ілюзій квартир, магазинів, офісів, кафе, ресторанів, готелів тощо. Естетичну значимість фресок важко переоцінити – вони створюють атмосферу благородної старовини, мальовничі перспективи розширюють простір. Фреска допоможе Вам кардинально змінити дизайн приміщення, надасть інтер’єру неповторного вигляду, створить його унікальний стиль та надихне його життям.
     Всім, хто цінує справжню красу творів мистецтва і хоче наповнити свою оселю вишуканою красою та неповторністю стилю, ми пропонуємо цифрові фрески. Це на 100% безпрограшний варіант.
     У виробництві фресок компанія «Вектор» використовує запатентовану у Італії технологію, аналогів якої немає у світі. Ця технологія заснована на цифровому широкоформатному друці на спеціальному матеріалі Shockline PS Fresco (Італія). При вологому перенесенні отриманого зображення на штукатурку, її поверхневий шар твердне разом з нанесеною на нього картинкою. Характерною особливістю методу є те, що зображення проникає в товщу шпаклівки і стає невід’ємною її частиною. Таким чином, поверхня дихає (а це є запорукою відсутності грибку та плісняви), а зображення є стійким та довговічним.
     Завдяки сучасній цифровій технології, можливий монтаж фресок будь-якої складності на різні поверхні (стіни, стеля, колони, плитка). Також можливе декорування меблів, фасадів, мармуру тощо. Розміри зображення підбираються відповідно до Ваших побажань. Ви можете скористатись нашим каталогом зображень, щоб обрати те, що підходить саме Вам, або скористатись послугами нашого дизайнеру, який створить бажаний сюжет разом з Вами.
     Ми пропонуємо Вам не просто ексклюзивний продукт, а і високу якість, швидкість виконання (до однієї доби), використання виключно екологічно чистих компонентів у виготовленні фресок та доступну ціну.
     Більш детально про фрески ви можете прочитати на сайті http://www.freskivector.com.ua

Сайт створено співробітниками компанії Вектор