Укр      En
Цілеспрямована дія реклами   Зовнішня реклама   Дизайн макетів   Широкоформатний друк   Поліграфія   Рекламні конструкції   Мас-медіа   Маркетингові послуги   Рекламні кампанії

Написати нам
Написати нам
     Фотошпалери – один з найсучасніших та найпопулярніших напрямів дизайнерського інтер’єру сьогодення. За допомогою таких шпалер Ви можете візуально розширити кімнату (і в цьому конкурентом фотошпалер є лише дзеркальна стіна), створити яскравий та стильний дизайн помешкання. І хіба можливо уявити, що деякий час фотошпалери сприймалися, як пережиток минулого?
     Ми пропонуємо Вам друк фотошпалер на спеціалізованих текстурованих основах німецького виробництва з вініловим покриттям на паперовій основі. Такі шпалери відрізняються високою механічною міцністю, стійкістю до дії сонячного проміння, до впливу вологи та миючих засобів.
     Ви можете обрати сюжет із зображень у нашому каталозі, або створити його самостійно з допомогою нашого дизайнера. Ви навіть можете використати власні фото. Розмір фотошпалер може бути довільним, але потрібно враховувати ширину рулону – 128 см. Відповідно, чим більше зображення, тим з більшої кількості панелей воно складатиметься. Робота виконується до 5 днів.
     Клеяться такі фотошпалери на стіни за допомогою шпалерного клею для важких шпалер (щільність - 295 г/м2).
     Сучасні фотошпалери служать довго, але і їм потрібне дбайливе відношення. Дотримуючись кількох простих правил Ви зможете надовго зберегти красу та яскравість Ваших шпалер.
     1.Допускається вологе прибирання з використанням м’яких миючих засобів.
     2.Можливе сухе чищення пилососом або м’якою щіткою.
     3.Сильне забруднення потрібно просто змити водою (терти і скребти не можна: виріб прийде у непридатність).
     4.Не слід використовувати фотошпалери в приміщеннях з підвищеною вологістю (ванні кімнати, туалети тощо). Бажана температура в кімнаті +10..+30° C, вологість повітря – 20-70 %.
     5. Рекомендується уникати довгого впливу на поверхню шпалер яскравого сонячного світла або іншого джерела УФ радіації, а також потрапляння на них кислот, розчинників, стійких фарбників (фломастери, фарби, чорнило).
Сайт створено співробітниками компанії Вектор