Укр      En
Цілеспрямована дія реклами   Зовнішня реклама   Дизайн макетів   Широкоформатний друк   Поліграфія   Рекламні конструкції   Мас-медіа   Маркетингові послуги   Рекламні кампанії

Написати нам
Написати нам
Кухонний фартух
     Кухня – це те місце, де жінка проводить дуже багато свого часу. І кожна жінка, без виключень, бажає, щоб ця територія була не лише зручною, функціональною, але й естетичною, гарно оформленою та милуючою погляд. Гарно оформлена робоча зона надихає і надає рутинній роботі особливого змісту. Тому, любі жінки і чоловіки, зробіть собі або дорогим вам людям справжній подарунок – перетворіть кухонну робочу зону у справжній шедевр мистецтва, за яким до того ж легко доглядати.
     Протягом довгого часу практичним та довговічним способом оформити та захистити стіни між робочою поверхнею столів та настінними шафами, вважалось покриття плиткою. Сьогодні така популярна галузь, як дизайн інтер’єру, дарує нам багато альтернативних можливостей.
     Дозвольте познайомити Вас з нестандартним сучасним елементом інтер’єру – зі скляним кухонним фартухом. Він чудово виконує свою основну роль – захищає стіни від потрапляння крапель води, жиру, пилу, легко відмивається від бруду та є стійким до механічного впливу (миттям ганчіркою, губкою з використанням різноманітних хімічних засобів). А інтер’єрний друк від компанії «Вектор» допоможе Вам перетворити скляний фартух на справжній мистецький шедевр, що гармонуватиме з Вашою кухнею.
     Ще один вельми важливий момент на користь вибору у помічники саме компанії «Вектор». Ми розуміємо важливість використання безпечних для Вашого здоров’я матеріалів при виконанні внутрішніх робіт. Саме тому ми використовуємо для друку екологічно чисті біочорнила. Вони гарантують довготривалу експлуатацію створеного зображення.
Сайт створено співробітниками компанії Вектор